Łyżeczki i łopatki do lodów i granit

Jednorazowe sztućce w postaci łyżeczek i łopatek do lodów to niezbędne wyposażenie każdej lodziarni czy kawiarni. Te jednorazowe sztućce pozwalają na estetyczną i komfortową konsumpcję deseru, lodów czy innych słodkich przekąsek.

Jeśli prowadzisz lodziarnię, cukiernię lub kawiarnię i poszukujesz wysokiej jakości sztućców jednorazowych poznaj ofertę firmy Galago.

Specyfikacja

Symbol Długość w cm Opakowanie handlowe Ilość szt. w kartonie
Karton (kg)
PALLFN* Łopatki fluorescencyjne transparentne 9,6 1kg (około 580szt.) 10x1kg 10kg
GRANFPP* Łyżeczki kolorowe fluorescencyjne 18 1kg (około 180szt.) 10x1kg 10kg
PAL. LEGNO 90MM Łopatki drewniane do lodów 9 1kg (około 1000szt.) 14x1kg 14kg
Łopatka papierowa do lodów PQ.97 9,7 500 szt 4×500 szt 4kg
POBIERZ KARTĘ PRODUKTU

* dostępne do wyczerpania zapasów magazynowych

GRANFPICF

ŁOPATKA DREWNIANA DO LODÓW

PQ.97

Plastikowe łyżeczki do lodów i granit

Oferujemy plastikowe łyżeczki do lodów i deserów, w trzech długościach 13, 18 i 19 centymetrów. Proponowane przez nas sztućce jednorazowe dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych. Można dopasować je do kolorystyki kubeczków do lodów czy kawy, tworząc spójny wizerunek lokalu.

Dostępne w Galago łyżeczki do lodów i granit mogą być stosowane do żywności chłodzonej, mrożonej, w temperaturze pokojowej, a także żywności gorącej (do 70 stopni Celsjusza, przez około 30 minut).

Wyprofilowany kształt łyżeczek umożliwia łatwe nabieranie deseru, lodów czy granity również z wysokiego kubeczka.

Łyżeczki dostępne są w opakowaniach po 250 sztuk lub kartonach po 1 kg.

Łopatki do lodów

W Galago znajdziecie łopatki do lodów, w różnych kolorach, o długości 9,5 cm. Idealnie nadają się do lodów, ciast czy innych słodkich przekąsek. Są estetyczne, a przy tym wytrzymałe. Umożliwiają wygodną konsumpcję serwowanych na miejscu lub na wynos deserów.

Dostępne w opakowaniach po 1000 sztuk oraz jako pojedyncze sztuki.

Biodegradowalne i kompostowalne łopatki do lodów i deserów

Coraz więcej konsumentów zwraca uwagę na to ich wybory są zgodne z ekologią. Troska o naszą planetę nie jest obca również nam. Dlatego właśnie w naszej ofercie znalazły się przyjazne środowisku łopatki do lodów i deserów.

Wykonane z biodegradowalnego i kompostowalnego bioplastiku. Jego opatentowana struktura tworzona jest wyłącznie ze składników roślinnych tj. oleje i skrobia kukurydziana. Idealnie nadają się do kontaktu zarówno z żywnością mrożoną jak i gorącą (do 70 stopni przez około 30 minut).

Dostępne są w trzech rozmiarach – 8 cm, 9,8 cm oraz 16,7 cm. Dostępne w kartonach po 500, 1800 lub 2000 sztuk.

Dlaczego Galago

Jesteśmy firmą z ogromnym doświadczeniem. Na rynku opakowań dla gastronomii działamy już od ponad 20 lat. Przez ten czas zyskaliśmy grono stałych klientów, którzy pokochali nasze produkty. Zaufali nam właściciele cukierni, lodziarni, kawiarni w całej Polsce.

Nasze opakowania jednorazowe, kubeczki na napoje, łyżeczki jednorazowe cieszą się zainteresowaniem również klientów indywidualnych, którzy wybierają je na różnego rodzaju uroczystości o charakterze rodzinnym.

Dlaczego warto nam zaufać? Działając jako dystrybutor opakowań jednorazowych poznaliśmy oczekiwania klientów i realizowaliśmy najróżniejsze zamówienia. Zawsze jesteśmy otwarci na kontakt i rozmowę. Nasz wykwalifikowany personel chętnie udzieli wszelkich informacji. Odpowiadamy i pomagamy, doradzamy na każdym etapie realizacji zamówienia. Zapraszamy serdecznie do kontaktu mailowego: galago@galago.pl lub telefonicznego: 22 785 44 60.