Łyżeczki i łopatki do lodów i granit

Jednorazowe sztućce w postaci łyżeczek i łopatek do lodów to niezbędne wyposażenie każdej lodziarni czy kawiarni. Te jednorazowe sztućce pozwalają na estetyczną i komfortową konsumpcję deseru, lodów czy innych słodkich przekąsek.

Jeśli prowadzisz lodziarnię, cukiernię lub kawiarnię i poszukujesz wysokiej jakości sztućców jednorazowych poznaj ofertę firmy Galago.

Specyfikacja

Symbol Długość w cm Opakowanie handlowe Ilość szt. w kartonie
Karton (kg)
PALLFN Łopatki transparentne 9,5 1kg (około 660szt.) 10x1kg 10kg
GRANFPICF Łyżeczki fluorescencyjne
do granity średnie
13 1kg (500szt.) 12x1kg 12kg
Łopatka drewniana do lodów 9.0 1kg (1000szt.) 10x1kg 10kg
POBIERZ KARTĘ PRODUKTU

GRANFPICF

ŁOPATKA DREWNIANA DO LODÓW

Plastikowe łyżeczki do lodów i granit

Oferujemy plastikowe łyżeczki do lodów i deserów, w trzech długościach 13, 18 i 19 centymetrów. Proponowane przez nas sztućce jednorazowe dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych. Można dopasować je do kolorystyki kubeczków do lodów czy kawy, tworząc spójny wizerunek lokalu.

Dostępne w Galago łyżeczki do lodów i granit mogą być stosowane do żywności chłodzonej, mrożonej, w temperaturze pokojowej, a także żywności gorącej (do 70 stopni Celsjusza, przez około 30 minut).

Wyprofilowany kształt łyżeczek umożliwia łatwe nabieranie deseru, lodów czy granity również z wysokiego kubeczka.

Łyżeczki dostępne są w opakowaniach po 250 sztuk lub kartonach po 1 kg.

Łopatki do lodów

W Galago znajdziecie łopatki do lodów, w różnych kolorach, o długości 9,5 cm. Idealnie nadają się do lodów, ciast czy innych słodkich przekąsek. Są estetyczne, a przy tym wytrzymałe. Umożliwiają wygodną konsumpcję serwowanych na miejscu lub na wynos deserów.

Dostępne w opakowaniach po 1000 sztuk oraz jako pojedyncze sztuki.

Biodegradowalne i kompostowalne łopatki do lodów i deserów

Coraz więcej konsumentów zwraca uwagę na to ich wybory są zgodne z ekologią. Troska o naszą planetę nie jest obca również nam. Dlatego właśnie w naszej ofercie znalazły się przyjazne środowisku łopatki do lodów i deserów.

Wykonane z biodegradowalnego i kompostowalnego bioplastiku. Jego opatentowana struktura tworzona jest wyłącznie ze składników roślinnych tj. oleje i skrobia kukurydziana. Idealnie nadają się do kontaktu zarówno z żywnością mrożoną jak i gorącą (do 70 stopni przez około 30 minut).

Dostępne są w trzech rozmiarach – 8 cm, 9,8 cm oraz 16,7 cm. Dostępne w kartonach po 500, 1800 lub 2000 sztuk.

Dlaczego Galago

Jesteśmy firmą z ogromnym doświadczeniem. Na rynku opakowań dla gastronomii działamy już od ponad 20 lat. Przez ten czas zyskaliśmy grono stałych klientów, którzy pokochali nasze produkty. Zaufali nam właściciele cukierni, lodziarni, kawiarni w całej Polsce.

Nasze opakowania jednorazowe, kubeczki na napoje, łyżeczki jednorazowe cieszą się zainteresowaniem również klientów indywidualnych, którzy wybierają je na różnego rodzaju uroczystości o charakterze rodzinnym.

Dlaczego warto nam zaufać? Działając jako dystrybutor opakowań jednorazowych poznaliśmy oczekiwania klientów i realizowaliśmy najróżniejsze zamówienia. Zawsze jesteśmy otwarci na kontakt i rozmowę. Nasz wykwalifikowany personel chętnie udzieli wszelkich informacji. Odpowiadamy i pomagamy, doradzamy na każdym etapie realizacji zamówienia. Zapraszamy serdecznie do kontaktu mailowego: galago@galago.pl lub telefonicznego: 22 785 44 60.