Opakowania dla gastronomii – rozwiązania, na które warto postawić

Stworzenie wygodnego, funkcjonalnego i przede wszystkim ergonomicznego opakowania dla gastronomii, to wyzwanie, które – w naszej opinii – warto podjąć. Nasza firma podjęła się go już jakiś czas temu, co przełożyło się na możliwość wykonania szeregu wygodnych w użyciu opakowań, docenianych przez naszych klientów i samych użytkowników.

Co możemy Państwu zaoferować? Jako producent wszechstronnych i funkcjonalnych opakowań dla gastronomii… dosłownie wszystko! Jesteśmy firmą, której asortyment stale się rozszerza. Obecnie składa się on z szerokiej gamy produktów, które są w pełni dopasowane do wielu różnych potrzeb finalnego klienta.

jednorazowe kubki do napojów gorących

KUBKI DO NAPOJÓW GORĄCYCH

jednorazowe przykrywki na kubki do napojów gorących

PRZYKRYWKI NA KUBKI DO NAPOJÓW GORĄCYCH

jednorazowe kubki do napojów zimnych

KUBKI DO NAPOJÓW ZIMNYCH

jednorazowe przykrywki na kubki do napojów zimnych

PRZYKRYWKI NA KUBKI DO NAPOJÓW ZIMNYCH

jednorazowe opakowania do dań gorących

OPAKOWANIA DO DAŃ GORĄCYCH

jednorazowe pojemniki na frytki

POJEMNIKI NA FRYTKI

jednorazowe pojemniki na kurczaka i popcorn

POJEMNIKI NA KURCZAKA/POPCORN

jednorazowe przykrywki do pojemników na kurczaka i popcorn

PRZYKRYWKI DO POJEMNIKÓW NA KURCZAKA/POPCORN

produkty gold plast

PRODUKTY GOLD PLAST

Kubki do napojów gorących

To wyjątkowa część naszego asortymentu, z której naprawdę jesteśmy dumni. Nasze kubki do napojów gorących to produkty trwałe, odporne na działanie wysokich temperatur i – jednocześnie – w pełni ergonomiczne. Dzięki swej niezwykłej strukturze, zapewniają one wygodny chwyt, nawet w przypadku przenoszenia napojów o bardzo wysokiej temperaturze. Co więcej, zastosowane do ich budowy tworzywo, posiada wszystkie atesty, niezbędne w przypadku kontaktu z artykułami spożywczymi o wysokiej temperaturze. Nasze kubki są dostępne w kilku różnych rozmiarach (pojemność od 86 do 581 ml),

Wraz z kubkami do napojów, chcemy Państwu zaprezentować dostosowane do nich pokrywy. Dzięki zastosowanym do ich produkcji materiałom, utrzymują one temperaturę przez bardzo długi czas. Dodatkowo zostały one wyposażone w specjalne otwory, poprzez które można poprowadzić słomkę. Każda z naszych pokrywek jest dopasowana do wymiaru kubka.

Kubki do napojów zimnych

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć opakowań, które doskonale wpisywałyby się w strategię przechowywania napojów zimnych. Przeznaczone dla nich opakowania dla gastronomii, charakteryzują się wysoką trwałością, bezpieczeństwem stosowania (potwierdzonym certyfikatami) i ergonomią, wynikającą z możliwości łatwego utrzymania kubka. Podobnie jak i w przypadku opakowań do napojów gorących, również i tu mamy do czynienia z szeroką gamą produktów o zróżnicowanej pojemności (począwszy od 218 do nawet 581 ml).

Nasze opakowania do napojów zimnych (podobnie jak i te do napojów gorących), charakteryzują się bardzo ciekawymi projektami graficznymi. Możemy zaoferować Państwu zarówno typowy, biały kubek, jak i kubek udekorowany motywami architektonicznymi i naturalnymi (owocowymi). Oczywiście do każdego z kubków oferujemy dopasowaną do nich pokrywkę.

Opakowania do dań gorących

Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmują opakowania do dań gorących. Są one wykonane z materiałów odpornych na wysoką temperaturę, dzięki czemu cząsteczki opakowań nie przedostają się do żywności. Poza tym cechuje je bardzo duża pojemność, która – w zależności od modelu opakowania – oscyluje w granicach 630 do nawet 1000 ml. Opakowania takie sprawdzą się zwłaszcza podczas spożywania pokarmów poza domem, a także w szeroko rozumianej branży gastronomicznej. Nasze produkty są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych!

Opakowania specjalne

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć rozwiązań, które są odpowiedzią na specjalne oczekiwania naszych klientów. Mowa tu zwłaszcza o:

  • pojemnikach na frytki, które charakteryzują się odpornością na oddziaływanie tłuszczu i wysokich temperatur. Opakowania te są bardzo pomysłowe a zarazem – funkcjonalne. Ich pojemność waha się (w zależności od modelu) w przedziale od 120 do 170 ml.

  • pojemnikach na kurczaka i popcorn, które – jak w przypadku pojemników na frytki – charakteryzują się wysokim stopniem estetyki. Ich pojemność waha się w przedziale od 707 do 5520 ml. Można do nich dokupić również specjalne przykrywki.

  • pojemnikach Gold Plast, które wyróżniają się specyficznym, nowoczesnym designem i równie nowoczesnym materiałem wykonania. Wśród nich znajdują się zarówno pojemniki na żywność, jak i na napoje.

Podsumowanie

Nasza firma dokłada wszelkich starań, by oferowane przez nas opakowania dla gastronomii spełniały najwyższe standardy bezpieczeństwa i ergonomii. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu obsługę na najwyższym poziomie.