Opakowania jednorazowe dla lodziarni

jednorazowe kubki do lodów

KUBKI DO LODÓW

Papierowe kubeczki na lody o różnej pojemności. Dostępne w kolorze białym lub z kolorowym nadrukiem. Oferujemy personalizację kubków w postaci nadruku logo lub dowolnej grafiki.

kubki biodegradowalne

KUBKI BIODEGRADOWALNE

Kubki do lodów wykonane w 100% z materiałów biodegradowalnych. Dostępne w różnych pojemnościach. Możliwość wykonania dowolnego nadruku. Dostępne także biodegradowalne łopatki i łyżeczki do lodów.

przykrywki do kubków

PRZYKRYWKI DO KUBKÓW

Różne modele przykrywek do kubków na lody. Dostępne zarówno przykrywki z tworzywa sztucznego (wypukłe i płaskie), jak i papierowe. W ofercie posiadamy ciekawe rozwiązanie połączenia papierowej przykrywki połączonej z plastikową lub drewnianą łyżeczką.

jednorazowe pojemniki izotermiczne

POJEMNIKI IZOTERMICZNE

Wykonane z bezpiecznych materiałów pojemniki izotermiczne na lody. Dostępne różne pojemności. Pojemniki charakteryzuje wysoki poziom szczelności i odporność na uszkodzenia.

ŁYŻECZKI I ŁOPATKI DO LODÓW I GRANIT

Jednorazowe sztućce to niezbędne wyposażenie każdej lodziarni czy kawiarni.

podajnik na serwetki

PODAJNIKI I SERWETKI

Estetyczne podajniki do serwetek w różnych wariantach (drewniane, metalowe lub z tworzywa) z możliwością personalizacji. Oferujemy także serwetki o wysokiej chłonności w różnych rozmiarach, zarówno białe, jak i kolorowe. Możliwe nadrukowanie logo klienta.