Opakowania do dań gorących

Dostępne wzory

opakowanie do dań gorących AJ

AJ

opakowanie do dań gorących AJ złożone

AJ
(po złożeniu)

opakowanie do dań gorących AY

AY

opakowanie do dań gorących AY złożone

AY
(po złożeniu)

opakowanie do dań gorących AY złożone

CM

opakowanie do dań gorących AY złożone

CM
(po złożeniu)

Specyfikacja

Symbol Pojemność całkowita w ml Sztuk w zgrzewce Sztuk w kartonie Min. do personalizacji Dostępne wzory
C1 630 120 720 5000 AJ, CM
C2 800 105 630 5000 AJ, CM
C99 1000 50 300 5000 AJ, AY, CM
C10B 1860 45 270 5000 AJ, CM
POBIERZ KARTĘ PRODUKTU

C1

C2

C99

C10B

Opakowania do dań gorących – niezbędne produkty w każdej firmie

Opakowania do dań gorących to niezbędne wyposażenie lokali gastronomicznych wydających dania na wynos. W opakowaniach papierowych jest możliwe serwowanie np. dań z makaronem, z ryżem, sałatek, warzyw, kebaba, hamburgerów, hod-dogów czy frytek. Pudełka papierowe do dań na wynos są podstawą szczególnie w lokalach typu street food oraz fast food. Klienci, chcąc szybko zaspokoić głód, oczekują szybkiego wydania zamówienia oraz możliwości posilenia się w dowolnym miejscu – w pracy, w parku, w przerwie w lekcjach lub wykładach. Opakowania papierowe świetnie sprawdzą się również w lokalach gastronomicznych ze zdrową żywnością. Możliwość zabrania ze sobą pełnowartościowego posiłku do domu po pracy, zachęca coraz więcej osób do wybierania dań dobrej jakości, zamiast szybkich, ale tłustych i ciężkich potraw serwowanych w przyulicznych budkach.

Dzięki możliwości zamknięcia pudełka jedzenie może być przewiezione z lokalu do osoby zamawiającej bez obaw, że wysypie się z opakowania. Z tego samego powodu jedzenie kupione na wynos może zostać przeniesione w torbie lub plecaku. Zamykane opakowanie ułatwia dostarczenie dania do domu lub miejsca pracy. Opakowania papierowe do dań gorących sprawiają, że posiłek wygląda estetycznie nawet po przetransportowaniu go w inne, oddalone miejsce.

Opakowania do dań gorących wykonane z papieru są wygodne w użytkowaniu. Ich niewielka waga nie utrudnia spożywania posiłku nawet w plenerze. Po zjedzeniu dania opakowanie jest łatwe do złożenia i włożenia do kosza na śmieci. Lekka waga oraz możliwość przechowywania opakowań jedno w drugim jest ułatwieniem także dla personelu w lokalu. Opakowania nie zajmują dużo miejsca, a do ich przenoszenia nie potrzeba wiele wysiłku.

Dostępne rozmiary opakowań

Oferujemy opakowania do dań gorących w trzech rozmiarach:

  • Pojemność 630 ml, wysokość 100 mm (pudełko zamknięte), długość 89 mm, górna pokrywa 81×81 mm. Zgrzewka – 120 sztuk, karton – 720 sztuk.

  • Pojemność 800 ml, wysokość 120 mm (pudełko zamknięte), długość 89 mm, górna pokrywa 83×83 mm. Zgrzewka – 105 sztuk, karton – 630 sztuk.

  • Pojemność 1000 ml, wysokość 64 mm (pudełko zamknięte), długość 147 mm, średnica górnej pokrywy 170 mm. Zgrzewka – 50 sztuk, karton – 300 sztuk.

Opakowania do dań gorących – zastosowanie i uwagi

Opakowania papierowe przeznaczone do serwowania dań mogą mieć kontakt z żywnością mrożoną, schłodzoną, daniami w temperaturze pokojowej oraz gorącymi (do 70 st. C przez maksymalnie godzinę). Nie zaleca się przechowywania w nich dań z zamrażarki. Podczas rozmrażania papier pochłania wilgoć, lepszym rozwiązaniem jest przeniesienie pożywienia z zamrażarki do lodówki lub użycie kuchenki mikrofalowej. Opakowania do dań gorących nie są przeznaczone do podgrzewania w piekarniku gazowym lub elektrycznym. Niewłaściwe użycie produktu może spowodować zanieczyszczenie dania oraz uniemożliwić jego konsumpcję. Opakowania papierowe nie chronią całkowicie przed gorącą temperaturą dania.