Kubki z własnym nadrukiem – idealna reklama Twojej firmy

Kubki z własnym nadrukiem to ważna część oferty firmy Galago. Mamy świadomość jak istotną rolę w procesie zdobywania klientów w branży gastronomicznej odgrywają opakowania. Dlatego właśnie dajemy naszym Klientom możliwość stworzenia indywidualnych, personalizowanych projektów, dzięki którym mają szansę zwiększyć konkurencyjność swojej firmy. To idealny sposób by zostać zapamiętanym i wybić się ze swoją ofertą spośród szerokiej konkurencji.

Oferujemy nadruki na kubeczki papierowe, do lodów i na napoje zimne oraz gorące. Kubeczki są okrągłe, dostępne w różnych pojemnościach od 66 do 1167 ml, w kolorze białym.

Nasze kubeczki wykonane są z papieru. Świetnie zachowują walory smakowe lodów, deserów bądź napojów. Dzięki temu możesz dostarczyć swoim klientom nie tylko wyjątkowy smak, ale również ciekawe doznania estetyczne.

Nadruk indywidualny może zawierać różnorodne elementy – np. firmowe logo, nazwę firmy lub slogan promujący jej działalność. Możemy również nadrukować dowolny motyw graficzny, według Twojego projektu.

kubki z własnym nadrukiem
POBIERZ INSTRUKCJĘ DO NADRUKU W PDF
POBIERZ OGÓLNE WARUNKI UMOWY O REALIZACJĘ NADRUKU

Kubki do lodów z własnym nadrukiem

Lody cieszą się zainteresowanie przez cały rok. Kochają je dzieci i dorośli. Podawane w kubeczkach są świetną alternatywą dla lodów w waflu, który często rozmięka i odbiera radość z jedzenia. Dzięki ciekawym, personalizowanym kubeczkom na lody możesz dać swoim klientom wygodę i pozwolić im skupić się na wyjątkowym smaku Twoich lodów czy deserów.

Kubki na napoje zimne i gorące

Kawa i napoje na wynos są bardzo popularne. Konkurencja też jest spora. Dzięki personalizowanym kubeczkom możesz wyróżnić się spośród innych tego typu firm i komunikować się z klientami w fajny i niebanalny sposób, życząc im na przykład miłego dnia.

Jednorazowe kubki z z logo – dla kogo

Kubki do lodów czy napojów z własnym nadrukiem to idealne rozwiązanie dla cukierni, kawiarni, restauracji, lodziarni oraz wszystkich miejsc, serwujących jedzenie czy napojone na wynos.

Takie personalizowane opakowania jednorazowe świetnie sprawdzą się również podczas różnego rodzaju szkoleń, eventów czy wydarzeń branżowych.

Możemy zrealizować również zamówienia prywatne. Jeśli chcesz by Twoje chrzciny, komunia czy inna rodzina impreza była wyjątkowa możesz wykorzystać personalizowane kubeczki by podziękować gościom za przybycie i wspólne świętowanie.

Poza kubeczkami do lodów czy napojów oferujemy również nadruki na innych powierzchniach jak np. nosidełka do izotermicznych pojemników, papierowe opakowania gastronomiczne, plastikowe naczynia jednorazowe, sztućce, szklanki, kieliszki, serwetki papierowe, podajniki do serwetek czy papilotki.

Jak zamówić kubki z własnym nadrukiem?

By zrealizować zamówienie z własnym nadrukiem należy przesłać do nas drogą mailową na adres galago@galago.pl gotowy projekt nadruku. Jeśli nie masz takiego, ale wiesz co ma znaleźć się na Twoich kubeczkach możesz przesłać materiały (logo, hasło, zdjęcie), a nasi graficy wykonają projekt według Twoich wytycznych.

Przed przystąpieniem do prac przez Galago prześlij do nas wypełniony formularz zamówienia, uwzględniający ilość produktów jakie mamy wykonać.  Jest on dostępny na stronie galago.pl, możemy też wysłać go do Ciebie mailem.

Po otrzymaniu formularza możemy przystąpić do prac graficznych. Ich efektem jest wstępny projekt, który podlega dalszym zmianom i poprawkom.

Po akceptacji finalnego projektu i kolorów Galago przystępuje do realizacji zamówienia.  Termin realizacji zamówień ustalamy indywidualnie. Zamówione produkty dostarczamy zgodnie z wybranym przez Ciebie sposobem dostawy.

Dlaczego warto wybrać kubeczki z nadrukiem od Galago?

Mamy ponad 20-letnie doświadczenie we współpracy z różnymi firmami z branży gastronomicznej. Dzięki temu wiemy jak sprostać różnorodnym wymaganiom. Posiadamy doświadczony zespół i narzędzia pozwalające nam na sprawną realizację zamówień. Służymy fachową pomocą na każdym etapie współpracy. Działamy świadomie, dbając o środowisko, dlatego nasza oferta to w dużej mierze produkty biodegradowalne.

Zapraszamy do kontaktu: galago@galago.pl, 22 785 44 60.