Pojemniki na frytki

Pojemnik na frytki to coś więcej, niż tylko jednorazowy gadżet. Naszym zdaniem jest to też narzędzie marketingowe, a to oznacza, że musi być ono dopracowane pod każdym względem, również estetyczno – funkcjonalnym.

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i produkcją pojemników na frytki już bardzo długo. W ten sposób udało nam się – dzięki analizom potrzeb naszych klientów – stworzyć pojemniki o bardzo dobrych parametrach użytkowych. Oto, co chcielibyśmy Państwu zaproponować

Dostępne wzory

pojemnik na frytki 58CP AJ

58CP AJ

pojemnik na frytki 58CP AN

58CP AN

pojemnik na frytki AJ

AJ

pojemnik na frytki AN

AN

pojemnik na frytki AN

M6CP CM

pojemnik na frytki AN

M6CP CM
(po złożeniu)

Specyfikacja

Symbol Pojemność całkowita w g Sztuk w zgrzewce Sztuk w kartonie Minimum do personalizacji Dostępne wzory
50F 120 208 1664 10000 AJ, AN, CM
50CP 120 208 1664 10000 AJ, AN, CM
58CP 130 160 1120 10000 AJ, AN, CM
M6CP 130 140 840 10000 AJ, AN, CM
L6CP 170 140 840 10000 AJ, AN, CM
POBIERZ KARTĘ PRODUKTU
pojemnik na frytki 50F

50F

pojemnik na frytki 50CP

50CP

pojemnik na frytki 58CP

58CP

pojemnik na frytki M6CP

M6CP

pojemnik na frytki L6CP

L6CP

Pojemnik jaki jest, każdy widzi

Pojemniki na frytki, które można znaleźć w naszej ofercie, to produkty dopasowane do konkretnych potrzeb klienta. Charakteryzują się one zróżnicowanym rozmiarem i pojemnością, co bezpośrednio ma wpływ na upodobania klienta finalnego. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć pojemników o różnej pojemności, to jest (w nawiasie oznaczenia modeli):  120 ml (50F, 50 CP),  139 ml (58CP, M6 CP) 170 ml (L6CP).

Naszą ofertę opakowań do frytek, można podzielić na dwa podstawowe rodzaje:

  • Pojemniki większe – to m.in model 58CP. Produkty te są idealne do długich frytek. Wysoka konstrukcja pojemnika sprawia, że ryzyko wypadnięcia frytki na ziemię jest zdecydowanie mniejsze. Poza tym zastosowanie wysokich krawędzi, chroni dłoń przed poparzeniem, co w przypadku produktów przygotowywanych na gorącym oleju jest istotnym udogodnieniem.

  • Pojemniki mniejsze – to m.in. model 50F. Produkty te są dostosowane do krótszych frytek. Lekko ścięta jedna z krawędzi, znacznie ułatwia wyciągnięcie nawet małych frytek i to bez ryzyka pobrudzenia sobie ręki. W tego typu pojemnikach z łatwością można sprzedawać mniejsze ilości asortymentu spożywczego. Będzie to zatem idealny wyrób dla firm, które z różnych powodów sprzedają asortyment o zróżnicowanej gramaturze.

Jakość i wytrzymałość naszych pojemników na frytki

Nasze pojemniki na frytki zostały zaprojektowane w ten sposób, by ich struktura chroniła ich użytkownika przed poplamieniem. Jest to szczególnie istotne w przypadku artykułów spożywczych, które przygotowywane są na gorącym i w głębokim oleju. Papier, który został wykorzystany do produkcji pojemników, wyróżnia się bardzo dużą gramaturą i gęstością. Dzięki temu doskonale zabezpiecza on rękę nie tylko przed olejem, ale też przed wysokimi temperaturami.

Nasze pojemniki na frytki charakteryzują się dużą trwałością. Nawet po wielu miesiącach od ich zakupu, nie tracą one swoich właściwości. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że dotyczy to również pokrywającej jej warstwy farby. Dzięki temu, nadrukowane na ich powierzchnię wizualizacje, cieszą oko przez cały czas.

Motywy graficzne – spersonalizuj swoje pojemniki

Specjalnością naszej firmy są pojemniki z rozbudowanymi motywami graficznymi. Standardowo, są to typowe grafiki z napisem „Chips” i wizualizacją frytek. Oczywiście istnieje możliwość ich artystycznej personalizacji, ale nasi klienci mogą skorzystać z tej opcji jedynie wtedy, gdy wartość zamówienia przekracza 10 000 pojemników. Mimo to warto dodać, że dzięki naszym firmowym motywom graficznym, sprzedawane przez nas pojemniki i tak prezentują się niezwykle okazale.

Małe, duże i średnie – czyli słów kilka o korzyściach wyboru naszej oferty.

  • Nasze pojemniki na frytki są dostępne w kilku rozmiarach. Dzięki temu, osoby korzystające z naszych usług mogą – podczas dowolnej z imprez – podzielić swój asortyment na porcje niskie, średnie i duże. Nawiasem mówiąc, przyjęte przez nas objętości pojemników, nie odbiegają od ich standardowego, „rynkowego” rozmiaru.

  • Obsługujemy zarówno małe, średnie, jak i duże firmy. Jesteśmy w stanie dostarczyć każdą liczbę pojemników. Przy bardzo dużych zamówieniach możemy dodatkowo personalizować nasze pojemniki, ozdabiając je np. logiem sprzedawcy.

  • Wszystkie nasze zamówienia realizujemy w sposób szybki i profesjonalny. Nasza firma działa już od bardzo długiego czasu. Jesteśmy w szczególny sposób nastawieni na współpracę z firmami, gdyż to ich zamówienia, należą do grupy najbardziej wymagających.

Podsumowanie

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszej oferty, chętnie odpowiemy na każde z nich. Jesteśmy – podobnie, jak i nasze pojemniki – stale pod ręką. Zapraszamy do kontaktu!